Звітні питання

Як частина клієнтського процесу аудиторського завдання, команда аудиторського завдання може виявити питання або статті, які вимагають звітування управлінню або іншим структурам, які мають відношення до управління. Щоб вирішити ці питання, ваша фірма-автор, можливо, включила функцію звітування, яка дозволяє накопичувати, керувати та автоматично звітувати щодо звітних питань.

Запишіть звітні питання, які виявлені в усьому процесі аудиторського завдання, натисканням  у будь-якому документі робочої програми або переліку та з інших обраних форм. Це відображає діалогове вікно Нове Питання, про яке слід повідомити, який дозволяє вам вибрати застосовні атрибути звітного питання, додати рекомендації та пов’язати кожне питання із зазначеними типами листів. (Якщо кнопка  недоступна, ваша фірма-автор відключила звітні питання).

Звітні питання, виявлені в усьому аудиторському завданні, можуть накопичуватися у Звіті про лист управлінському персоналу. У межах Звіту про лист управлінському персоналу звітні питання можна створювати, копіювати та редагувати.

Керівні листи можна створити такими, які автоматично зв’язують та генерують з відповідними питаннями, про які слід повідомити.

Необхідна умова

Перед додаванням звітних питань переконайтеся, що кнопка  доступна у вашому документі. Якщо ні, тоді ваша фірма-автор, можливо, відключила створення звітних питань.

Дії

 1. У межах застосовного документа або з панелі інструментів CaseWare Натисніть іконку Питання, про яке слід повідомити .
 2. Заповніть поля у діалоговому вікні Нове Питання, про яке слід повідомити.
 3. Ви можете натиснути Застосувати, щоб зберегти зміни вже завершеного у діалоговому вікні без його закриття.

Коли інформацію буде внесено, Натисніть ОК.

Діалогове вікно Питання, про яке слід повідомити

Примітка: Деякі параметри в діалоговому вікні можуть бути недоступними, оскільки вони відключені вашою фірмою-автором. 

РозділІнструкції
Головне меню Звітного питанняНатисніть , щоб відкрити Головне меню Звітного питання. У меню виділено ризики, контролі та звітні питання, які були визначені. Ви можете створювати, видаляти та редагувати ризики, заходи контролю або звітні питання, з цього меню.
ЗаголовокВідображає опис, введений у полі Назва нової звітної статті.
Навігаційні кнопки.Відображає попереднє та наступне звітне питання. Порядок, у якому відображаються ризики, вказано в спадному списку ризиків. Це поле відображається лише в тому випадку, якщо ви відкрили це діалогове вікно у звіті про ризик.
Питання, про яке слід повідомити

Назва нової звітної статті
Введіть короткий опис звітного питання. Він з’явиться у документі 360. Звіт про лист управлінському персоналу та за листами, пов’язаними зі звітними питаннями.

Спостереження/Недолік
Введіть опис для спостереження або недоліку, для якого було створено звітне питання.

Джерело
Натисніть, щоб відкрити посилання до оригінального вихідного документа, на якому звітне питання було виявлено в діалоговому вікні «Адміністратор документів». Джерело/посилання автоматично заповнюється, коли додається звітне питання у документ.
Примітка: Ви можете пов’язати певну процедуру зі звітним питанням, натиснувши  поряд з робочою програмою.

Розглянуто
Натисніть, щоб додати посилання на ту частину, де було завершено аудиторську перевірку, щоб звернутися до звітного питання.

Рекомендації і заходи у відповідьДодати рекомендацію
Натисніть  біля назви звітного питання, щоб додати рекомендації. Після натискання кнопки з’являються наступні параметри:
 • Створити Новий (елемент) – відкриває діалогове вікно «Нова рекомендація» та створіть нову рекомендацію.
 • Редагувати рекомендацію – редагує існуючу рекомендацію. З’явиться діалогове вікно, в якому перераховані рекомендації, вже додані до цього клієнтського файлу, виберіть рекомендацію для редагування та Натисніть ОК.
 • Видалити Рекомендації – видаляє рекомендацію. З’явиться діалогове вікно, в якому перераховані рекомендації, вже додані до цього клієнтського файлу, виберіть рекомендацію для видалення та Натисніть ОК.

Коли ви виберете рекомендації для додавання до звітного питання, ви зможете вибрати листи, які повинні містити звітне питання та рекомендації.

Відповідь від керівництва
Введіть подробиці будь-якої відповіді від керівництва та будь-яких заходів контролю, що були реалізовані щодо звітного питання.

Причина
Введіть причину для вибору цієї відповіді для звітного питання.

Поетапне відновлення скасованих змін
Виберіть, щоб включити звітне питання у файл наступного року. Обирається за замовчуванням.

Структура листаГрупування
Виберіть групування, яке потрібно використовувати. Воно може бути порожнім або може бути будь-який певний бізнес-цикл.
Взаємозв’язкиРизики
Натисніть біля Ризику, щоб додати ризик до заходу контролю. З’являться наступні варіанти:
 • Створити новий (елемент) – відкриває діалогове вікно Новий ризик для створення нового ризику.
 • Імпортувати з RiskSpace – додає ризики з CaseWare® RiskSpace.
 • Імпортувати з файлу – імпортує ризики з шаблону або іншого джерела, використовуючи діалогове вікно імпорту заходу контролю.
 • Редагувати об’єднання – використовує існуючий ризик. З’явиться діалогове вікно, в якому перераховані заходи контролю, які вже додані до цього клієнтського файлу. У діалоговому вікні виберіть один або кілька заходів контролю, щоб пов’язати цей ризик.

Заходи контролю
Натисніть біля Заходу контролю, щоб додати його до ризику. З’являться наступні варіанти:

 • Створити новий (елемент) – відкриває діалогове вікно Новий захід контролю для створення нового заходу контролю.
 • Імпортувати з RiskSpace – додає заходи контролю з CaseWare® RiskSpace.
 • Імпортувати з файлу – імпортує заходи контролю з шаблону або іншого джерела, використовуючи діалогове вікно імпорту заходу контролю.
 • Редагувати об’єднання – використовує існуючий захід контролю. З’явиться діалогове вікно, в якому перераховані заходи контролю, які вже додані до цього клієнтського файлу. У діалоговому вікні виберіть один або кілька заходів контролю, щоб пов’язати цей ризик.