Друк документів

Перед друком будь-яких документів, параметри друку слід переглянути. У цьому розділі ми розглянемо такі особливості:

Встановлення параметрів друку

У файлі клієнта можна встановити параметри друку за замовчуванням для всіх робочих програм та переліків. У документі можна вказати параметри друку для цього документа. Щоб вказати стандартні параметри друку для усіх робочих програм та переліків:
 1. У Working Papers натисніть кнопку Налаштування сторінки . Ця кнопка розташована на Панелі інструментів шаблону. Якщо цю панель інструментів не видно, відобразіть її через вкладку Переглянути, кнопку Показати і обрання Шаблон у спадному переліку.
 2. У діалоговому вікні Налаштування сторінки за допомогою перемикачів Орієнтація сторінки оберіть орієнтацію сторінки.
 3. За допомогою перемикачів Тип паперу оберіть тип паперу.
 4. Натисніть ОК, щоб зберегти зміни.
Вибрані налаштування сторінки, які ви вказали, тепер є типовими для робочих програм та контрольних переліків у вашому файлі клієнта. Ви можете перевизначити ці вибори, встановивши параметри друку для одного документа. Щоб встановити параметри друку для одного документа:
 1. Натисніть ПКМ на документі та оберіть Друкувати.
 2. У меню Файл CaseView оберіть Друкувати.

Зміна параметрів відображення

Деякі таблиці в робочих програмах, контрольних переліках та інших аудиторських документах можна змінювати за допомогою горизонтальної лінійки. Якщо ви віддаєте перевагу роботі в документі робочої програми та контрольного переліку із сіткою та/або лінійкою, їх можна вмикати або вимикати.

Щоб скоригувати ширину стовпців:

 1. Натисніть .
 2. Натисніть та перетягніть відмітку табуляції на панелі лінійки на бажане положення.

 Щоб відобразити/приховати лінії сітки у робочих програмах та переліках:

 1. Натисніть .

Зміна орієнтації сторінки

Щоб змінити орієнтацію сторінки у робочій програмі або контрольному переліку:

 1. Відкрийте документ робочої програми або контрольного переліку.
 2. Натисніть  , щоб змінити орієнтацію сторінки. Спадний перелік зліва  надає додаткові параметри.

Примітка: Ви також можете вказати орієнтацію сторінки для усіх робочих програм та контрольних переліків. Щоб отримати детальну інформацію, дивіться пункт «Встановлення параметрів друку» цього посібника.

Вставлення розриву сторінки

Щоб вставити розрив сторінки:

 1. Розташуйте курсор на процедурі або субпроцедурі, де необхідний розрив сторінки.
 2. Натисніть Ctrl+Enter, щоб вставити розрив сторінки у місці вставки. Ви також можете обрати Розрив сторінки у меню Ввести.
 3. Оберіть тип розриву сторінки для створення та натисніть ОК.

Примітка: Коли додано розрив сторінки, актуальний розрив сторінки завжди буде у верхній частині процедури або субпроцедури, коли документ буде надруковано. Хоча маркер розриву сторінки на екрані може відображати розрив у місці в межах або в кінці процедури, друкована копія завжди буде створювати розрив сторінки у верхній частині процедури або субпроцедури.

Збереження документа у форматі PDF

У ситуації, де ви обираєте додати документ безпосередньо з шаблону, який вже існує у межах поточного файлу, копія поточного файлу буде замінена, і будь-які налаштування можуть не зберегтися. Перед тим, як замінити такі документи, рекомендується тимчасово зберегти документ у форматі PDF у межах файлу клієнта, щоб їх можна було вручну порівняти. Після одного перегляду PDF-версія документів може бути видалена з вашого файлу клієнта.

Щоб зберегти у форматі PDF:

 1. В Адміністраторі документів Натисніть ПКМ на документ та оберіть Зберегти як файл PDF.
 2. У діалоговому вікні Зберегти як PDF оберіть параметр Додати до клієнтського файлу та адміністратора документів і Натисніть ОК.