Оновлення Робочих програм та контрольних переліків

Час від часу вміст у документах Робочих програм та переліків змінюватиметься. Процедури можна автоматично оновлювати за допомогою процесу оновлення з шаблону або вручну за допомогою наступних інструментів оновлення у кожній робочій програмі та контрольний перелік документів:

 • Перевірка на наявність оновлень
 • Перевірка на наявність підсумку оновлень
 • Опції виділення процедур

Примітка: Якщо оновлення містять удосконалення шаблонів у постачальника шаблону, робочі програми та контрольні переліки можуть автоматично оновлюватися залежно від того, як ваша фірма керує процесом оновлення.

Перевірка на наявність оновлень

Як альтернативу автоматичному оновленню процедур у файлах аудиторського завдання, ви можете скористатись пунктом Перевірка на наявність оновлень для оновлення процедур у ваших документах робочих програм та контрольних переліків. Залежно від налаштувань, встановлених вашою фірмою, виконання перевірки оновлень автоматично оновить процедури або вимагатиме від вас оновлення процедур вручну. В обох випадках після оновлення процедур ви повинні вимкнути стан перевірки на наявність оновлень, щоб продовжувати використовувати документ для вашого аудиторського завдання.

Щоб почати процес оновлення у межах документу робочої програми або контрольного переліку, оберіть Перевірка на наявність оновлень з меню Документ. Під час оновлення вручну перевірка на наявність оновлень дозволяє порівнювати процедури, що містяться у вашому файлі клієнта, з новим вмістом, наданим у Каталозі контенту. Процедури, встановлені вашою фірмою як «обов’язкові», завжди будуть автоматично оновлюватися та додаватися до вашого документа. Повідомлення з’являються впродовж усієї процедури оновлення, повідомляючи про параметри.

Щоб виключити статус Перевірка на наявність оновлень та використовувати документ у вашому аудиторському завданні, скасуйте вибір Перевірка на наявність оновлень з меню Документ.

Поки встановлено статус Перевірка на наявність оновлень, в кожній процедурі відображаються наступні стовпці:

СтовпецьОпис
Статус

Вказує, чи є процедура:

 • Оновлена – відповідає Каталогу контенту.
 • Оновлена* – відповідає Каталогу контенту, але була налаштована командою аудиторського завдання.
 • Застаріла – є нова версія цієї процедури в Каталозі контенту.
 • Видалена з бібліотеки – процедура видалена з Каталогу контенту.
ВимогиВказує, чи зазначена процедура позначена як «обов’язкова» у файлі клієнта, або автором вмісту, або вашою фірмою.
ВерсіяВказує, чи зазначена процедура позначена як «обов’язкова» у файлі клієнта, або автором вмісту, або вашою фірмою.
Дата зміниВказує, чи зазначена процедура позначена як «обов’язкова» у файлі клієнта, або автором вмісту, або вашою фірмою.
Інші дії

Для процедур, які не Оновлена, стають доступними додаткові дії:

 • Подивитися відмінності між процедурою у файлі клієнта та оновленою процедурою.
 • Оновити процедуру з Каталогу контенту.
 • Видалити процедуру з файлу клієнта. Це з’являється, лише якщо процедура видалена з Каталогу контенту.

Підсумок перевірки на оновлення

Після завершення процесу Перевірка на наявність оновлень ви можете відобразити підсумовуючий документ автоматичних змін, внесених у документ. Інформація створюється щодо внесених змін, в тому числі:

 • Вставлено нові необхідні процедури – процедури, встановлені вашою фірмою за необхідності, завжди вставляються.
 • Існуючі процедури, які стали необхідними – процедури, які ваша фірма встановила за необхідності. Вставлено нові процедури – нові процедури, додані вашою фірмою.
 • Процедури збережені як аудиторське завдання – процедури, які компанія змінила, але раніше вони були у файлі аудиторського завдання. Процедура збережена в аудиторському завданні та додана нова процедура. Ознайомтеся з відмінностями між двома процедурами, оскільки цілком імовірно, що для аудиторського завдання потрібна лише одна з цих процедур.
 • Процедури видалені – процедури, які видалені вашою фірмою і більше не є актуальними.
 • Процедури завізовані і не оновлені – будь-яка процедура, підписана на рівні аудиторського завдання, не оновлюється. Якщо ви хочете оновити завершену процедуру, зніміть знак підписання, і процес оновлення буде застосовано знову.
 • Інші оновлення – інформація, яка не входить до вищезгаданих категорій, наприклад, Керівництво по документах, коли воно оновлюється автоматично.

Щоб подивитися підсумок автоматичних змін, з меню Документ оберіть Переглянути «Перевіряти на наявність підсумок оновлень». Підсумок перевірки на оновлення з’явиться у вашому веб-переглядачі.

Виділення процедур

Функція Відобразити опції виділення у меню Документ дозволяє переглянути процедури, виділені для різних станів. Виділення можна зробити для будь-якого документа, який ви не бажаєте негайно оновлювати, але хочете знати, чи застаріли процедури. Це особливо корисно для фірм, які встановили Перевірка на оновлення для автоматичного оновлення деяких або всіх процедур.

Якщо вибрано, виділення позначатиме спеціальні процедури з відмінним кольором та стилем оформлення. Це допомагає визначити зміни, внесені на рівні аудиторського завдання, які важливі для перегляду. Процедури можуть мати кілька основних моментів (наприклад, процедуру можна оновлювати та редагувати), а основні моменти можуть перекриватися. Увімкнення та вимкнення різних параметрів гарантує, що ви не пропустите жодного стану, який може перекриватися і тому важко побачити.

Виділення можна вказати для наступного:

ЕлементОписКолір виділення
Оновлені процедуриПроцедури, оновлені через перевірку на оновлення.
Вставлені процедуриПроцедури, вставлені після того, як документ вперше створено.
Відредаговані процедуриПроцедури, відредаговані з оригінального вмісту.
Застарілі процедуриПроцедури, в яких існує більш сучасна версія, доступна в Каталозі контенту.
Процедури, видалені з Каталогу контентуПроцедури, які існують у файлі клієнта, але були вилучені з Каталогу контенту, тому що вони більше не є необхідними.