Звіт про лист управлінському персоналу

Документ 360. Звіт про лист управлінському персоналу надає зручний спосіб переглядати звітні питання, які виявлені у клієнтському файлі аудиторського завдання і відслідковувати, які висновки повинні бути опубліковані для різних типів листів, або стежити за іншими звітними питаннями. За замовчуванням листи, які відстежуються, є листом управлінському персоналу та звітом для осіб, які відповідають за управління. Ваша фірма може додавати або змінювати листи, які відстежуються.

Звіт групує звітні питання за класифікацією та відображає поточний рік, попередній рік та інші звітні питання. Стовпці Звіту про лист управлінському персоналу відповідають полям, вказаним у діалоговому вікні звітних питань. 

Стовпець Джерело у Звіті про лист управлінському персоналу зараз відобразить пов’язані номери процедур та назв біля номерів документів.

Створення та налаштування листа управлінському персоналу Дії

 1. В Адміністраторі документів відкрийте папку Нові основні документи.
 2. Натисніть ПКМ на документі MGTLETTER Зразок листа керівництву та виберіть Копіювати.
 3. Натисніть ПКМ на розташуванні в Адміністраторі документів для нового керівного листа і Натисніть Вставити.
 4. Натисніть ПКМ на новому документі і Натисніть Властивості.
 5. Змініть Номер та Назву документа і Натисніть ОК.
 6. Відкрийте новий документ і Натисніть іконку Налаштувати ().
 7. Виберіть застосовні параметри та області для відображення у вашому листі.
 8. Натисніть кнопку Оновити , щоб заповнити лист зазначеними налаштуваннями та для заздалегідь визначених звітних питань.

Примітка: Обрання Оновити перепише будь-які зміни у звітних питаннях, які змінено. Будь-які зміни у тексті звітних питань повинні бути зробленими у звітних питаннях обранням кожного елемента у межах листа або зі звіту 360. Звіт про лист управлінському персоналу.

Приховання та Показ Стовпців

 1. Натисніть ПКМ на звітне питання або на меню Звіт.
 2. Оберіть стовпці, які ви хочете відобразити, або скасуйте вибір стовпців, які ви хочете приховати. Визначення Видів та Фільтрів
 3. Зі спадного меню Переглянути оберіть вид для відображення. Ви можете відобразити стандартний вид або відобразити тільки незвітні питання.
 4. Використовуйте інші спадні меню та прапорці, щоб відфільтрувати, що буде відображено у Звіті про керівний лист.

Фільтри

Наступні фільтри визначені у Звіті про лист управлінському персоналу:

Фільтр Опис
Знаходження Виберіть одну з Усіх (за замовчанням), поточне знаходження, попереднє знаходження або інші звітні питання.
Групування Відображати всі групування (за замовчанням) або певне групування. Для кожного звітного питання групування можна вказати в діалоговому вікні Нове звітне питання, коли створюється звітне питання.
Класифікація Відображати всі класифікації (за замовчанням) або певну класифікацію. Для кожного звітного питання класифікації можна вказати в діалоговому вікні Нове звітне питання, коли створюється звітне питання.
Рейтинг Відображати всі рейтинги (за замовчуванням) або певну оцінку. Для кожного звітного питання рейтинг можна вказати в діалоговому вікні Нове звітне питання, коли створюється звітне питання.