Блокування

Блокування дозволяє дотримуватися встановлених стандартів, що регулюють документацію, яку аудитор повинен підготувати та зберегти у зв’язку з такими завданнями, як аудит фінансової звітності, аудит внутрішнього контролю за фінансовою звітністю та перевірки проміжної фінансової інформації. Для відповідності цим стандартам блокування є необоротною дією.

Замикаючи, ви блокуєте всі документи в файлі клієнта на певний момент часу. Під час блокування Working Papers створює постійну копію всіх заблокованих документів, які можна переглянути в будь-який час. У заблокованому стані усі заблоковані документи та більшість загальних даних у файлі доступні лише для читання. У файл не можна внести жодних змін без розблокування файлу та документування змін. Ви можете лише розблокувати файл, якщо ви маєте авторизацію.

У вас є можливість негайно блокувати файл або встановити блокування для майбутньої дати після певного періоду часу залежно від вашої юрисдикції. Поки не відбудеться блокування, файли можна модифікувати.

Щоб заблокувати ваш файл клієнта, необхідно:

  1. Обрати Аудиторське завдання / Блокувати, поки ви у файлі, який потрібно заблокувати. Відкриється Майстер блокування аудиторського завдання. Оберіть, коли заблокувати звіт та іншу відповідну інформацію.
  2. Натисніть Далі. Відкриється сторінка майстра Умови блокування. Виходячи з вмісту вашого клієнтського файлу, ви можете запускати певні дії, перш ніж файл буде заблоковано, такі як Очищення. Оберіть потрібні дії.
  3. Натисніть Далі. Якщо у файлі клієнта є багато суб’єктів господарювання, або декілька звітних періодів доступні для вибору, відкриється сторінка Блокування вмісту.
  4. Натисніть Далі. Відкриється сторінка Завершення роботи Майстра блокування аудиторського завдання, визначення часу блокування: негайно або на задану дату. Якщо це необхідно, введіть пароль.
  5. Натисніть Готово.