Блокування налаштувань процедур, визначених користувачем

Діалогове вікно Блокувати налаштування процедур, визначених користувачем, має функціональність, що дозволяє користувачеві заблокувати зміст робочої програми після її налаштування.  Робочі програми можна заблокувати на рівні аудиторського завдання двома способами:

Метод блокуванняОпис
Блокування всіх
налаштувань процедур
Блокуються всі налаштування всіх робочих процедур. Користувачі можуть виконувати існуючі процедури, але не можуть додавати нові процедури, видаляти або редагувати існуючі процедури.
Блокувати існуючі налаштування процедурВсі існуючі процедури в даний час в рамках програми роботи заблоковані від змін. Користувачі можуть додавати, змінювати і редагувати нові створені користувачем процедури.

Наприклад, цю функцію можна використовувати для того, щоб команда аудиторського завдання після завершення робочої програми не змінювала процедури та не завершувала робочу програму з вмістом автора, як він є.

Коли налаштування процедур, визначених користувачем, заблоковані, Оптимізатор не видаляє процедури, поки відкрито робочу програму, навіть якщо поріг процедури вище загального оціненого ризику.

Якщо налаштування процедур, визначених користувачем, заблоковані командою аудиторського завдання, блокування автоматично прибирається після закриття обліку в кінці року. Налаштування користувацьких процедур, створені фірмою-автором, зберігаються після Закриття обліку в кінці року.

Примітка:

  • Кожну робочу програму потрібно заблокувати самостійно.
  • Стан блокування документа позначається (розблоковано) або  (заблоковано) ліворуч від назви документа. При наведенні курсора на іконку відображає підказку із зазначенням стану блокування, при натисненні на іконку запускає функцію.
  • Для фірм, що використовують компонент Working Papers Захист, компонент Блокування налаштування процедур, визначених користувачем, вимагає, щоб користувач належав до групи з рівнем доступу CaseView 6 або вище.

Для отримання більш детальної інформації про захист, користувачів та груп у Working Papers зверніться до довідки Working Papers.

Щоб заблокувати налаштування, внесені в документ робочої програми та контрольного переліку:

  1. В Адміністраторі документів відкрийте робочу програму/контрольний перелік, який ви хочете редагувати.
  2. У меню шаблону Документ, виберіть Блокувати налаштування процедури, визначеної користувачем. Також ви можете клацнути на ліворуч від назви документа
  1. Виберіть потрібний тип блокування перемикачем.
  2. Введіть Пароль, а потім знову введіть пароль, щоб Підтвердити його.
  3. Натисніть OK.