Визначення результатів роботи, наданих клієнту, та інформації про клієнта

Цей розділ результатів роботи, наданих клієнту, збирає інформацію стосовно наданих послуг (результати фірми), очікуваних термінів доставки (документація та пояснення) та очікуваних результатів від клієнта (клієнтські результати) перед початком роботи у клієнта.

У цьому розділі потрібно виконати два етапи: Визначення результатів та, коли це буде зроблено, заповнення листа результатів роботи, наданих клієнту. Лист про результати роботи, надані клієнту, та інформацію про клієнта генерує документ Результати роботи, надані клієнту, та інформація про клієнта для відправлення клієнту, щоб переконатися у ясному розумінні документів, наданих клієнту.

Лист про результати роботи, надані клієнту, та інформацію про клієнта також включає редагування, доступне для подальшого форматування.

Для формування листа:

  1. В Адміністраторі документів знайдіть та відкрийте документ 441. Результати роботи, надані клієнту та інформація про клієнта.
  1. Використовуйте прапорці, щоб визначити конкретні послуги, які підлягають виконанню, та заплановану дату поставки.
  1. Переконайтеся, що ви переглядаєте всі розділи в лівій частині для можливого включення. Усі позначені розділи переміщуються на лист результатів роботи, наданих клієнту.
  2. Натисніть Звіт за результатами роботи, щоб відкрити чернетку листа клієнту.
  3. Налаштуйте лист, як вам потрібно.