Підготовка до наступного року

Після завершення файлу аудиторського завдання у файлі клієнта необхідно навести порядок, і вам потрібно виконати закриття обліку в кінці року для підготовки до наступного року. Зверніть увагу, що зберігання чи видалення інформації здійснюється на основі таких документів:

Робочі програми – Завершені відповіді, посилання та висновки зберігаються/очищуються на основі індивідуальних налаштувань, які зробила ваша фірма, виходячи з політики фірми у AO. Загальні опції.

Контрольні переліки – Вся інформація, що входить до контрольних переліків, буде очищена після закриття обліку в кінці року.

Інші форми – Інформація, що зберігається/очищується в кожному документі, визначається в підказках CaseWare у кожному документі, як рекомендація.

Листи – Весь вміст зберігається.

Звіти:

  • Узагальнений звіт менеджера та партнера проекту зберігає ризики та питання, доки не буде оновлено, на якому етапі будуть очищені питання та ризики, які не були встановлені для просування вперед. Ризики, що рухаються вперед, переміщуються до розділу «Інші ризики» звіту.
  • Робочий документ з розділів фінансової звітності оновлює баланс на основі змін до оборотно-сальдової відомості, а вся інша інформація зберігається.
  • Звіт про ризики зберігає всю інформацію про всі ризики, які необхідно перенести.
  • Інші документи, що стосуються статусу вашого файлу аудиторського завдання, будуть представляти інформацію, що стосується поточного стану файлу.