Звіт про підписання документів

Звіт про підписання документів – це звіт, доступний тільки для читання, який показує стан документів робочої програми та контрольного переліку, вказуючи, чи є документ Не розпочатим, У процесі або Завершеним. Папки можуть бути розгорнуті або згорнуті, якщо це необхідно.

Щоб згенерувати звіт про підписання документів, в Адміністраторі документів розгорніть папку Документи контролю та відкрийте документ DSORPT. Звіт про підписання документів. Щоб оновити звіт, поки він відкритий, Натисніть на іконку оновлення . Документи можуть мати наступний стан підписання:

 • Не розпочатий — жодну процедуру не підписано.
 • У процесі — було підписано одну або декілька процедур, але документ не було підписано.
 • Частково завершено — не було підписано одну або декілька процедур, але документ було підписано.
 • Повністю завершено — всі процедури були підписані, і документ був підписаний.

У поєднанні з Адміністратором документів ви легко можете визначити, на якому етапі виконання та підписання знаходяться документи. Наприклад, якщо ваша фірма використовує чотири різні ролі для підписання (виконавець, рецензент, менеджер, партнер), кожна роль відображатиметься як окрема галочка. Після того, як всі чотири ролі буде підписано, буде показано великий зелений прапорець.

Звіт про підписання – Вимоги ASA

Оскільки аудитор завершує відповідні робочі програми та контрольні переліки, Звіт про підписання автоматично вказує, які вимоги до стандартів аудиту були розглянуті.

Він призначений для того, щоб дозволити рецензентам з’ясувати поступове виконання вимог під час виконання завдання та забезпечити дотримання всіх вимог стандартів після завершення аудиту.

Розділи документа:

РозділОпис
ФільтрВведіть критерій фільтра в затіненій вхідній клітинці та/або виберіть пункт зі спадного переліку, щоб відфільтрувати перелік вимог.
СортуванняУ розділі Сортувати за стовпцем оберіть, який стовпець ви хочете відсортувати за зростанням або спаданням.
Вибрати Незастосовні стандартиОберіть Опції / Обрати незастосовні стандарти з меню, щоб обрати будь-які Стандарти, які не застосовні до аудиту.
Вибрати Незастосовні стандартиЯкщо обрано Незастосовні стандарти, оберіть Опції / Приховати
незастосовні стандарти, щоб приховати ці стандарти.

Стовпці документа

СтовпецьОпис
Абзац Містить стандарт аудиту та номер абзацу кожної вимоги стандартів аудиту.
Посилання на документи Містить посилання на робочу програму або контрольний перелік, на який посилається вимога. Натисніть це посилання, щоб перейти до відповідного документа.
Процедура Містить номер конкретної процедури (і короткий опис процедури), на яку посилається вимога.
Адресований абзацАвтоматично показує дані відключення від цих процедур у робочих програмах/контрольних переліках, які відповідають вимогам.

Що пов’язано

Прокручуючи документ, можна побачити, де в шаблоні посилаються на кожну вимогу. У програмах та контрольних

переліках процедури, на які посилаються вимоги, мають жирний шрифт і містять посилання на абзац.

Що станеться, якщо видалити пов’язану процедуру

Якщо користувач видаляє пов’язану процедуру або видаляє всю програму, з’явиться повідомлення про те, що процедура була видалена. У стовпці Адресований абзац з’явиться спадний перелік, де аудитор може обрати відповідну причину видалення. Параметрами зі спадного переліку є:

 • Процедура, яка не вважається актуальною.
 • Баланс або розкриття інформації не є суттєвими.
 • Використана альтернативна процедура. Примітки:
 • Під час оновлення необхідно зберегти та закрити програму аудиту або перелік. Після цього документ Звіт про підписання – Вимоги ASA відновити перед оновленням.
 • Якщо ваша фірма налаштовує та змінює шаблон системи аудиту, фірма-автор може створювати програми, переліки та процедури. Ви можете створити процедури, що відповідають вимогам, і пов’язати ці процедури з документом Звіт про підписання – Вимоги ASA.

Генерація звіту про завізовані документи

 1. В Адміністраторі документів двічі Натисніть Звіт про завізовані документи.
 2. Коли звіт згенерується, з’явиться діалогове вікно Генерувати перелік документів. Натисніть ОК.
 3. Щоб оновити звіт, поки він відкритий, Натисніть .