Листи

Залежно від вашої версії продукту, до шаблону входять один або кілька зразків, і ваша фірма, можливо, додала додаткові листи на основі цього зразка, включаючи порожній зразок листа в розділі Нові основні документи, які можуть бути використані у листі. Порожній зразок листа розблоковано, і його можна редагувати в режимі проектування, щоб створювати різні типи листів відповідно до ваших потреб. Фірми-автори можуть вибрати блокування листів, які вони створили/змінили. Якщо документ-лист заблоковано, зверніться до свого автора.

Основна інформація в листах створюється на основі відповідей у ряді областей, включаючи властивості аудиторського завдання та документу Інформація про фірму.

Введення інформації про фірму

 1. В Адміністраторі документів, під папкою Документи системи аудиту CaseWare, відкрийте папку Документи контролю.
 2. Двічі Натисніть Інформація про фірму. Відкриється документ Інформація про фірму.
 3. Заповніть відповідні поля. Натисніть Enter, щоб перейти до наступного поля введення.
 4. У верхньому правому куті встановіть прапорець Перевірити після завершення.
 1. Натисніть , щоб повернутися до Адміністратора документів.

Кожен лист має назву, яку автор може визначити. Назва листа, яка з’являється у верхній частині листа. Її також можна змінити у Розширеному описі для CaseView у діалоговому вікні Властивості документу на вкладці Заголовок у робочому документі Адміністратора документів. Щоб вставити розрив рядка для створення кількох рядків, скористайтеся Shift-Enter.

 1. З Адміністратора документів відкрийте папку Нові основні документи або додайте її з бібліотеки.
 2. Натисніть ПКМ на документ LETTER Зразок листа та виберіть Копіювати.

Примітка: Ви також можете скопіювати існуючий лист в Адміністраторі документів, щоб використовувати його як основу для нового листа.

 1. Натисніть ПКМ на розташування в Адміністраторі документів для нового листа та виберіть Вставити.
 2. Натисніть ПКМ на новий документ та виберіть Властивості.
 3. Змініть Номер та Ім’я документу і Натисніть ОК.
 4. Відкрийте новий документ і перейдіть у верхнє меню Переглянути / Режим проектування, щоб створити вміст для листа.

У шаблоні є декілька листів-чернеток, які були надані сторонніми авторами контенту. Ці листи можуть бути налаштовані відповідно до потреб вашої клієнтської ситуації шляхом включення/виключення параметрів або редагування тексту. Всі листи надаються з розблокованим режимом проектування та/або дозволяють редагування змінювати вміст. Якщо документ-лист заблоковано, проконсультуйтеся зі своїм автором, оскільки фірма-автор, можливо, вирішила заблокувати листи, які вони створили/змінили.

Примітка

 • Хоча чернетки листів надаються, ви повинні переконатися, що листи налаштовані відповідно до ваших специфічних вимог до участі та будь-яких вимог вашої конкретної юрисдикції.
 • Деякі листи можуть мати параметри меню Документ, щоб змінити параметри формулювання документу.