Визначення структури суб’єкта господарювання

Функція консолідації в робочих документах дозволяє об’єднати кілька об’єктів у один клієнтський файл (материнська компанія) з метою публікації консолідованої фінансової звітності.

Ви повинні переконатися, що номери меппінгу для материнської компанії та дочірніх компаній визначаються рівномірно, а потім Working Papers подбає про решту.

Є три способи консолідації файлів в Working Papers:

Консолідація в реальному часі (внутрішня)

Консолідацію можна виконати у файлі на кількох рівнях та оновлювати в режимі реального часу. Хоча процес об’єднання допоміжних клієнтських файлів, які зберігаються окремо від консолідованого файлу, все ще може бути використаний. Існує багато ситуацій, коли набагато практичнішим і ефективнішим є об’єднання та консолідація облікових записів для різних типів юридичних осіб в одному файлі.

Консолідація партії (зовнішня)

Working Papers створює посилання з консолідованого файлу на клієнтські файли, що зберігаються зовні. Це корисно, якщо записи для об’єднаних об’єктів уводяться та оновлюються на різних комп’ютерах або в мережах. Після завантаження окремих файлів клієнта, об’єкти об’єднуються в один файл. Зауважте, що якщо сторонні файли клієнта входять до структури сутностей, вони повинні бути фізично наявні за шляхом до файлу, який ви вказали при кожній повторній консолідації.

Консолідація файлів з файлами і файли в режимі реального часу

Working Papers може поєднувати і об’єднати файл, який є сумішшю як в реальному часі, так і в пакетних файлах. Відкрийте діалог консолідації, перейшовши на вкладку «Проект», та Натисніть «Консолідувати».

Використовуйте це діалогове вікно для об’єднання двох або більше файлів у активний файл клієнта. Суб’єкти структуровані відповідно до загальноприйнятої структури дерев (наприклад, Провідник Windows і Адміністратор документів Working Papers), що дозволяє будь-яку кількість філій.

Щоб відкрити діалогове вікно Властивості об’єкта, виберіть об’єкт у діалоговому вікні консолідації та Натисніть Властивості. Використовуйте це діалогове вікно для введення або редагування параметрів вибраного об’єкта.