Панель «Робочий процес»

Коли файл клієнта для аудиторського завдання на основі шаблону Аудит відкривається вперше, панель «Робочий процес» має стандартний вигляд, якщо ваша фірма не вибрала інше.

Панель «Робочий процес» надає вам змогу переглядати етапи аудиторського завдання. Панель «Робочий процес» може бути налаштована, або ви можете не використовувати її та отримати доступ до всіх документів за допомогою традиційного Адміністратора документів, використовуючи кнопку Документи на панелі навігації.

Надана панель «Робочий процес» складається з вкладки Робочий процес, розділеної на три частини або віджети: Планування та оцінка ризику, Заходи у відповідь на ризик та Завершення і звітність.

У кожному з трьох областей знаходяться поля, які являють собою етапи аудиторського завдання. Натисніть на кожний блок, щоб відкрити діалогове вікно, що покаже документи, необхідні для завершення цього кроку. Якщо для цього кроку є лише один документ, він запуститься.

Коли документи будуть підписуватися як завершені, блоки змінюють колір та показують піктограму, що надає змогу бачити статус прогресу аудиторського завдання.

Хоча панель «Робочий процес» є корисним інструментом для аудиторського завдання, іноді у вас може виникнути потреба у отриманні доступу до Адміністратора документів, щоб налаштувати файл аудиторського завдання під клієнта.

Вийти із режиму перегляду робочого процесу та отримати доступ до всіх документів за допомогою Адміністратора документів можна через кнопку Документи на панелі навігації. Адміністратор документів містить усі документи, передбачені шаблоном, у форматі дерева.

Щоб повернутися до панелі «Робочий процес», оберіть або введіть cw:DigitalDashboard.html?locale=en у спадному меню Браузера Working Papers.

Панель «Робочий процес» надає зручний спосіб відстежувати робочий процес.

Щоб використовувати Панель «Робочий процес»:

  1. У спадному переліку на панелі інструментів браузера у Working Papers оберіть cw:DigitalDashboard.html?locale=en, якщо панель «Робочий процес» не відображається.
  2. Натисніть вкладку Робочий процес, щоб відобразити робочий процес для вашого аудиторського завдання.

Примітка: Кожна панель «Робочий процес» охоплює конкретний етап аудиторського завдання (наприклад, планування та оцінка ризиків). Кожна панель містить поля, які описують завдання, які необхідно виконати на цьому етапі аудиторського завдання.

  1. Натисніть поле, що містить наступне завдання, яке потрібно виконати. Якщо завдання виконується в одному документі, відкривається цей документ.
  2. Якщо для виконання завдання потрібні кілька документів, з’явиться діалогове вікно з переліком документів. Натисніть на назві документу, щоб відкрити його. Натисніть Закрити, щоб закрити це діалогове вікно.

Щоб вимкнути Панель «Робочий процес»:

  1. Виберіть Параметри на вкладці Інструменти.
  2. На панелі Властивості виберіть макет.
  3. На екрані «Макет» зі спадного меню Шаблон виберіть Немає. Щоб увімкнути, потрібно вибрати Audit Ukraine Workflow.
  1. Натисніть ОК.