Управління материнським файлом

Кожен файл в ієрархії синхронізації має папку _Sync, де тимчасово зберігаються зміни. Під час відкриття файлу ці зміни автоматично застосовуються, щоб переконатися, що файл оновлений.

Хоча для материнського файлу зазвичай не потрібно відкривати файл, щоб застосувати останні зміни, це застосує зміни до спільного файлу аудиторського завдання, що може зменшити загальний розмір папки _Sync. Підтримка меншої папки _Sync може підвищити продуктивність за рахунок зменшення використання пропускної здатності мережі.

Поки у вас є права доступу для відкриття материнського файлу, ви можете відкрити його так само, як будь-який інший файл Working Papers. Якщо існує ієрархія синхронізації, радимо вносити зміни не безпосередньо в сам материнський файл, а в локальну синхронізовану копію.

Опублікувати материнський файл

Ви можете публікувати файли Working Papers на Caseware Cloud для використання в якості материнського файлу в ієрархії синхронізації.

Передумови:

 • Перед публікацією файл Working Papers має бути в стані несинхронізації.
 • Ви повинні інтегрувати Working Papers із Caseware Cloud перед публікацією.

Щоб опублікувати материнський файл:

 1. У Working Papers відкрийте файл, який потрібно опублікувати.
 2. На стрічці натисніть SmartSync | Опублікувати або Cloud | Опублікувати. Відобразиться діалогове вікно «Опублікувати на сервері».
 3. Виберіть відповідний сервер SmartSync або хмарний сервер у спадному меню. Якщо можливо, виберіть папку SmartSync Server, у якій ви хочете опублікувати файл. Для публікації в хмарі виберіть об’єкт, у якому ви хочете опублікувати файл. Натисніть OK.

Материнський файл публікується на сервері. Якщо процес перервано, завантаження автоматично відновиться після відновлення з’єднання.

Замінити материнський файл

Після публікації материнського файлу на сервері SmartSync або в хмарі, безпосереднього доступу до самого материнського файлу зазвичай більше немає. Якщо в синхронізовану копію внесено важливі зміни, які ви хочете включити як частину базового файлу, ви можете легко замінити опублікований материнський файл, щоб мінімально вплинути на ієрархію синхронізації та інших користувачів із синхронізованими копіями.

Щоб замінити материнський файл:

 1. У Working Papers відкрийте копію для синхронізації, яку потрібно використовувати як новий материнський файл. Переконайтеся, що синхронізована копія в мережі та повністю синхронізована.
 2. На стрічці натисніть SmartSync | Замінити копію сервера або Cloud | Замінити копію сервера.
 3. У діалоговому вікні підтвердження натисніть Так.

Опублікований материнський файл буде замінено стисненою копією вашого локального файлу. Якщо процес перервано, завантаження автоматично відновиться після відновлення з’єднання.

Примітка: Після підвищення локальної синхронізованої копії до нового материнського файлу синхронізована копія зберігається на локальній машині для подальшого використання.

Замініть материнський файл резервною копією або копією для офлайн-синхронізації

Потрібна певна обережність під час заміни материнського файлу резервною копією або копією для офлайн-синхронізації. Якщо резервна копія або офлайн-синхронізована копія містить папку _sync, відкриття файлу може запустити автоматичну синхронізацію з поточним материнським файлом, що призведе до небажаних змін.

Щоб замінити материнський файл на резервну або офлайн-синхронізовану копію:

 1. Збережіть копію резервної копії чи копії для офлайн-синхронізації та папку _Sync як запобіжний захід.
 2. Видаліть усі синхронізовані копії та очистіть інформацію про синхронізацію з наявного материнського файлу. Не видаляйте сам материнський файл із хмари.
 3. У резервній копії або офлайн-синхронізованій копії тимчасово перейменуйте папку _Sync, щоб запобігти синхронізації.
 4. Відкрийте резервну копію або копію для офлайн-синхронізації та переконайтеся, що вона перебуває в потрібному стані для заміни материнського файлу. Якщо ні, виконайте наступне:
  1. У Working Papers клацніть Файл | Закрити, щоб закрити резервну копію або офлайн-синхронізовану копію.
  2. Натисніть Файл | Параметри | Caseware Cloud.
  3. Зніміть прапорець «Інтегрувати з Caseware Cloud».
  4. Відновіть папку _Sync до її початкової назви.
  5. Знову відкрийте резервну копію або офлайн-синхронізовану копію, щоб застосувати всі незастосовані події синхронізації.
 5. Закрийте резервну копію або копію для автономної синхронізації.
 6. Видаліть папку _Sync резервної копії або офлайн-синхронізованої копії.
 7. Відкрийте Working Papers і переконайтеся, що ви інтегровані з Caseware Cloud.
 8. Відкрийте резервну копію або копію для офлайн-синхронізації.
 9. Виконайте копіювання компонентів і скопіюйте дані в новий файл.

Примітка: Якщо ви використовуєте старішу версію Audit 22.00, під час створення нових файлів на основі наявних файлів може виникнути відома проблема. Будьте обережні або пропустіть цей крок.

 1. Опублікуйте новий файл у хмарі.
 2. Видаліть старий материнський файл із Cloud.

Підключитися до материнського файлу

Ви можете вручну підключити локальну синхронізовану копію до її материнського файлу або змінити материнський файл, з яким вона синхронізується. Ми рекомендуємо бути обережними під час зміни материнського файлу, оскільки це може спричинити численні конфлікти синхронізації.

Щоб підключитися до материнського файлу:

 1. У Working Papers відкрийте копію синхронізації.
 2. На стрічці натисніть SmartSync | Властивості.
 3. Виберіть поточний материнський файл для синхронізованої копії. Натисніть Змінити місце розташування.
 4. Перейдіть до розташування нового материнського файлу. Натисніть Підключитися.

Синхронізована копія підключається до вказаного материнського файлу.