Укажіть типові характеристики синхронізації

Ви можете вказати типові характеристики синхронізації для кожного документа або для всього файлу. Характеристика синхронізації за замовчуванням впливає на CaseView та зовнішні документи, такі як Microsoft Word, Excel і PDF-файли. Для файлів із великими зовнішніми документами або для зовнішніх файлів Working Papers ми пропонуємо відповідно налаштувати частоту синхронізації, щоб покращити продуктивність.

  • Кругла зелена піктограма, яка вказує на активну синхронізацію SmartSyncАвтоматично: файл або документ автоматично синхронізується з материнським файлом та іншими синхронізованими копіями, коли доступні зміни. Файловий кеш створюється для кожної зміни в збереженому документі. Така характеристика рекомендована для файлів і документів малого та середнього розміру.
  • Кругла жовта піктограма, яка вказує на синхронізацію SmartSync на вимогуНа вимогу: зміни кешуються локально та синхронізуються разом, якщо натиснути Синхронізувати всі документи на піктограмі «Статус синхронізації» або клацнути правою кнопкою миші документ і вибрати Синхронізувати зараз. Така характеристика рекомендована для великих файлів і зовнішніх документів.
  • Кругла сіра піктограма, яка вказує на вимкнену синхронізацію SmartSyncНіколи: файл або документ не синхронізує зміни та виключається, якщо натиснути Синхронізувати всі документи на піктограмі «Статус синхронізації».

Щоб указати типову характеристику синхронізації файлу:

  1. У Working Papers відкрийте копію синхронізації, де потрібно вказати характеристику синхронізації за замовчуванням.
  2. На стрічці натисніть Інструменти | Параметри | Розширений.
  3. У розділі «Характеристика синхронізації документів за замовчуванням» виберіть потрібний параметр. Натисніть OK.

Для файлу вказано типову характеристику синхронізації.

Щоб указати стандартну характеристику синхронізації документа:

  1. У Менеджері документів клацніть правою кнопкою миші документ, у якому потрібно вказати характеристику синхронізації за замовчуванням, і натисніть Властивості.
  2. Перейдіть на вкладку Синхронізація.
  3. У розділі «Характеристики синхронізації» клацніть спадне меню Частота синхронізації документів і виберіть потрібний параметр. Натисніть OK.

Для документа вказано стандартну характеристику синхронізації.

Примітка: Ви можете ввімкнути стовпець у Менеджері документів, який відображає характеристики синхронізації для кожного документа. Клацніть правою кнопкою миші заголовок стовпця в Менеджері документів і виберіть Показати | Характеристики синхронізації.