Блокування документів для виключного використання

Примітка: Щоб зберегти ексклюзивне використання документа, ви повинні працювати з файлом онлайн.

Блокування документів CaseView

За допомогою SmartSync декілька користувачів можуть одночасно працювати з одним файлом. Коли ви працюєте над CaseView або зовнішнім документом у файлі, ви можете заблокувати його для ексклюзивного використання, щоб запобігти потенційним конфліктам синхронізації з іншими користувачами. Якщо користувач спробує отримати доступ до заблокованого документа, замість цього він відкриє версію лише для читання, доки блокування не буде знято.

Залежно від ваших вимог ви можете заблокувати один документ CaseView для ексклюзивного використання або всі документи CaseView у файлі.

Щоб заблокувати один документ CaseView для виключного використання:

 1. У вашій синхронізованій копії відкрийте документ CaseView, який потрібно заблокувати для виключного використання.
 2. На стрічці натисніть Переглянути | Режим дизайну, щоб увімкнути налаштування документа.
 3. Клацніть Документ | Налаштування | Опції клієнта  У групі «Параметри документа» клацніть спадне меню «Блокувати документи SmartSync для виключного використання» та виберіть «Так». Натисніть OK.

Параметр ексклюзивного використання синхронізується з усіма іншими синхронізованими копіями файлу. Доступ до документа заблоковано для інших користувачів, доки ви не закриєте документ.

Щоб заблокувати всі документи CaseView для виключного використання:

 1. У своїй копії для синхронізації відкрийте документ CaseView.
 2. На стрічці натисніть Переглянути | Режим дизайну, щоб увімкнути налаштування документа.
 3. Клацніть Документ | Налаштування | Опції клієнта. У групі «Клієнт за замовчуванням» виберіть «Блокувати документи SmartSync для виключного використання». Натисніть OK.

Параметр ексклюзивного використання синхронізується з усіма іншими синхронізованими копіями файлу. Доступ до всіх документів CaseView заблоковано для інших користувачів, доки ви не закриєте файл.

Блокування зовнішніх документів

Адміністратори можуть блокувати зовнішні документи, такі як Word і Excel, для виключного використання. Ексклюзивне використання поширюється на документи, до яких можна отримати доступ із файлу Working Papers, наприклад, із Менеджера документів, посилання на документ або анотації.

Щоб заблокувати зовнішні документи для виключного використання:

 1. Переконайтеся, що у вас є права адміністратора.
 2. У вашій синхронізованій копії на стрічці натисніть Інструменти | Параметри | Розширений.
 3. У групі «Синхронізація» виберіть «Примусове виняткове використання документів». Увімкнення цього параметра додає до Word і Excel надбудову «Виключне використання документів Word/Excel» (CWSyncLockAddin.dll), яка забезпечує застосування цього параметра в кожній програмі. Натисніть OK.

Параметр ексклюзивного використання синхронізується з усіма іншими синхронізованими копіями файлу. Доступ до зовнішнього документа блокується для інших користувачів, коли ви відкриваєте файл, і відновлюється, коли ви закриваєте файл. Ви можете визначити, чи заблоковано ваш документ Word або Excel для виключного використання, за міткою заголовка, доданою до назви файлу.

Примітка:

 • Якщо документ автоматично знову відкривається після збою Word або Excel, ви повинні закрити та знову відкрити документ у файлі Working Papers, щоб він знову заблокувався.
 • Якщо зовнішній документ не блокується після застосування виключного використання в робочих документах, переконайтеся, що надбудову «Виключне використання документів Word/Excel» увімкнено в Word або Excel у розділі Файл | Параметри | Надбудови.