Підробка часу

Caseware Working Papers використовує ліцензії на основі часу. Час, що залишився в ліцензії, перевіряється за допомогою дати і часу на вашій робочій станції. Якщо ви зміните дату і час на своїй робочій станції, Working Papers заблокується, щоб запобігти підробку часу.

Запит на отримання ліцензії очищення часу

Якщо дата і час на вашій робочій станції правильні, або ви змінили дату і час, повернувшись до початкових налаштувань, ви можете запросити ліцензію на очищення часу, щоб відновити доступ до Working Papers.

Щоб запросити ліцензію на очищення часу:

 1. Запустіть Working Papers. З’явиться Майстер усунення неналежних налаштувань часу.
 2. Натисніть Поточні дата та час, щоб встановити поточну дату і час. Встановіть прапорець Дата та час установлені правильно, а потім натисніть кнопку Далі.
 3. Виберіть Отримати ліцензію очищення. Натисніть Далі.
 4. Введіть своє ім’я та 5-значний номер клієнта. Поле Email підтримки буде заповнено автоматично.
 5. Якщо ви використовуєте Microsoft Outlook, натисніть Далі, а потім Надіслати. Якщо ви користуєтеся іншою службою електронної пошти, позначте пункт Використовувати веб-пошту і натисніть Далі. Скопіюйте та вставте текст, наданий у новому електронному листі, а потім надішліть його до служби підтримки.

Запит на отримання ліцензії на очистку часу буде надіслано. Представник Caseware видасть ліцензію на очистку часу в найкоротший термін.

Примітка: Ліцензії на очищення часу є унікальними для комп’ютера, з якого вони запитуються. Якщо проблема фальсифікації часу виникає на кількох комп’ютерах, запит необхідно зробити для кожного з них.

Використання ліцензії очищення часу

Після того, як ви отримали ліцензію на очищення часу електронною поштою, ви повинні зберегти вкладений файл і активувати його в Майстрі очищення часу.

Щоб скористатися ліцензією на очищення часу:

 1. Завантажте файл lsclean.txt з електронного листа на робочий стіл або в інше доступне місце.
 2. Запустіть Working Papers і перейдіть до Майстра очищення від несанкціонованого перейдіть до Параметрів майстра очищення.
 3. Виберіть пункт Використовувати ліцензію очищення і натисніть кнопку Далі.
 4. Натисніть кнопку Огляд і перейдіть до місця розташування вашого файлу lsclean.txt. Виберіть файл і натисніть Відкрити.
 5. Натисніть кнопку Далі, щоб активувати ліцензію очищення.

Ліцензію очищення буде активовано, і доступ до Working Papers буде відновлено.

Якщо очищення не вдалося, ви можете спробувати наступне:

 1. Натисніть кнопку Повторити, щоб повторити спробу очищення.
 2. Натисніть кнопку Надіслати електронний лист, щоб надіслати діагностичну інформацію до служби підтримки за допомогою Microsoft Outlook. Натисніть Використовувати веб-пошту, щоб надіслати з іншої служби електронної пошти.
 3. Натисніть кнопку Скасувати у вікні майстра усунення неналежних налаштувань часу і перезапустіть Working Papers. Якщо повідомлення про фальсифікацію часу не зникає, спробуйте запустити Майстер ще раз.
 4. Зверніться по подальшу допомогу до служби підтримки.