Про SmartSync

Робота над залученням команди бухгалтерів може вимагати додаткового планування та підготовки. Під час підготовки пробного балансу або генерування клієнтських звітів разом з іншими може бути важливо, щоб група працювала в унісон та повідомляла одна одній про оновлення в міру їх створення. Це необхідно для зменшення надлишкової роботи та часу очікування спільних файлів або документів. SmartSync може допомогти полегшити співпрацю, повідомляючи вам про оновлення файлу аудиторського завдання в режимі реального часу та автоматично вирішуючи конфлікти користувачів.

SmartSync — це система синхронізації файлів, яка дозволяє вам і вашій команді одночасно працювати над клієнтськими файлами. Коли ви працюєте над файлом, ваші зміни миттєво синхронізуються з кожним онлайн-користувачем, а їхні зміни синхронізуються з вами.

Синхронізація файлів працює у фоновому режимі та не потребує втручання користувачів. Коли ви створюєте синхронізовану копію файлу, весь файл копіюється на локальний диск. Прихована папка синхронізації також створюється на локальному диску в папці файлів Working Papers для відстеження інформації SmartSync і запису змін.

Будь-які оновлення, які ви вносите у свою локальну копію, потім зберігаються в цій папці синхронізації. Під час синхронізації лише зміни, внесені до файлу (які зберігаються в папці синхронізації), передаються до папки синхронізації материнського файлу. Синхронізація – це двосторонній обмін; Ви можете не лише надіслати свої зміни до материнського файлу, але й отримати зміни, які вже отримав материнський файл з інших синхронізованих копій. Під час цього процесу материнський файл не потрібно відкривати.

Коли синхронізовані копії працюють у режимі онлайн (під час зв’язку з материнським файлом), ці зміни синхронізуються в режимі реального часу, без необхідності ручного втручання. Користувачі також можуть вибрати роботу в автономному режимі та зберігати свої зміни локально протягом деякого часу перед синхронізацією з материнським.

Деякі переваги SmartSync включають:

  • Автоматична синхронізація змін файлів у реальному часі
  • Низьке використання пропускної здатності для синхронізації (синхронізуються лише зміни, які ви вносите у файл, а не весь файл)
  • Працюйте онлайн або офлайн (зміни надаються під час наступного підключення до мережі)
  • Синхронізація даних у полі між персоналом, що займається залученням
  • Доступ до всього файлу без необхідності виходу з облікового запису або перегляду документів