Резервне копіювання файлу

Ви можете створити резервну копію файлів Working Papers у вигляді стиснутої копії.

Передумови:

Щоб створити резервну копію файлу Working Papers:

 1. У Working Papers відкрийте файл, резервну копію якого потрібно створити.
 2. На стрічці натисніть Файл | Створити резервну копію. Відобразиться діалогове вікно Резервне копіювання.
 3. Введіть або знайдіть місце, де потрібно зберегти резервну копію. Повний шлях, включаючи назву файлу, має містити не більше 260 символів.
 4. Виберіть, чи потрібно включати вкладені папки з папки файлу, а також, якщо можливо, включати папку синхронізації. Включення папки Sync підтримуватиме зв’язки між файлом резервної копії та його батьківською копією.

  Натисніть OK.

Файл стискається та копіюється у вказане розташування в папці з позначкою « Резервна копія [ім’я файлу] (дд-мм-рррр гг-мм-сс AM/PM).

Примітка:

 • Резервну копію папки синхронізації перейменовано на _Sync_, щоб гарантувати, що вона не приєднається до існуючої ієрархії SmartSync після відновлення. Щоб повністю відновити файл і знову приєднатися до ієрархії синхронізації, перейменуйте папку на _Sync.
 • Якщо ви відновлюєте батьківський файл із резервної копії, переконайтеся, що і батьківська, і дочірня копії знаходяться в мережі, щоб вони могли синхронізувати будь-які нові події. Якщо можливо, радимо створити нові дочірні копії з відновленого батьківського файлу.
 • Під час відкриття файлів із Файл | Відкрити, переконайтеся, що ви зняли прапорець Створити синхронізовану копію, щоб уникнути створення іншої синхронізованої копії.

Відновлення файлу з резервної копії

Ви можете відновити файл Working Papers із резервної копії, якщо у вас більше немає файлу або ви хочете повернути файл до попереднього стану.

Щоб відновити файл Working Papers із резервної копії:

 1. Відкрити робочі документи.
 2. На стрічці натисніть Файл | Відкрити.
 3. Перейдіть до розташування файлу резервної копії та виберіть його.

Файл резервної копії розпаковується та відкривається в Working Papers.