Коригування та розділювальний баланс

Проведення коригувань у Working Papers можна проводити у декілька способів:

  • Редагування залишків рахунків в ОСВ. Для цього достатньо змінити суму в колонці вхідного залишку для поточного періоду. Щоб змінити суму по попередньому періоді, двічі натисніть ліву кнопку миші на відповідній клітинці суми, програма відкриє вкладку попередній залишок.
  • Використання функції “Коригуючі записи”. Створюючи Коригування або Розділювальний баланс для попереднього року, рахунків що належать до Звіту про фінансовий стан, варто відносити їх до кварталів за технічної причини через специфіку обрахунку програми. 

Примітка: Якщо при виборі типу у Вас недоступно “Щоквартально”, перейдіть до властивостей аудиторського завдання у звітні дати та додайте галочку на рядку “Щоквартально”:

Розділювальний баланс

Даний функціонал призначений для розбиття та деталізації рахунків на субрахунки в ОСВ.  Щоб його створити, перейдіть до ОСВ Working Papers та натисніть на кнопку біля номеру рахунка, як показано на скріншоті нижче: 

Розділювальний баланс для попереднього року, рахунків що належать до Звіту про фінансовий стан, варто відносити їх до кварталів за технічної причини.